Podmínky ubytování a rezervace


Způsoby rezervace:

Objednávku lze uskutečnit těmito způsoby:


Rezervace ubytování se provádí na základě žádosti osoby (telefonicky, e-mailem nebo osobně) a je považována za potvrzenou (garantovanou) po dohodě s recepční (managerem) a zaplacení zálohy. Minimální výše zálohy - náklady na 2 noci. V případě zrušení rezervace je záloha nevratná.
V případě změny termínu pobytu, je bez sankce.

Tel.: + 420 774 899 988
+420 773 632 626

Podmínky ubytování


Postup výpočtu:
Platba za celý pobyt se platí při příjezdů do hotelu na místě v hotovosti, popřípadě bankovním převodem před nástupem na pobyt.

Je nutné předem hradit vratnou zálohu ve výši 200 euro, která se v případě škody na majetku / vybavení použije na její úhradu.

Není příjezd do apartmánu (postup při zrušení rezervace):
V případě garantovaných rezervací, při zpoždění o den, je účtován poplatek za skutečně obsazené dny na apartmánech. V případě přihlášení a neoznámení během dne (od doby očekávaného příjezdu), telefonicky, aby Apartma Premium informovali o novém datu a času příjezdu, se ruší rezervace, záloha je nevratná a ubytování v Apartma Premium se zruší, v závislosti na dostupnosti volných apartmánů. Po uplynutí dne (v případě oznámení o novém datu a času příjezdu), Apartma Premium si vyhrazuje právo poskytnout rezervovaný apartmán jinému hostu bez návratu zálohy. Díky vyrozumění hostem o novém čas a datum příjezdu své rezervace, může být pobyt zachován, poplatek se platí za skutečné obsazené dny.

Veškeré Vaše údaje vyplněné při rezervaci pobytu nebo údaje obržené přímo na místě nebudou dále používány nebo poskytovány dalším osobám bez Vašeho souhlasu.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

booking+420 773 965 556

wifi