Aktivity a exkurze v Karlových Varech a po celé Evropě.


Malebné město Karlovy Vary a jeho lázeňská kolonáda obklopená množstvím romantické přírody. Je to místo, free timekde si můžete odpočinout od běžného shonu. Zalesněné svahy protkané kilometry cest, Vás vyzvou k jedinečné procházce a nezapomenutelnému panoramatickému výhledu na údolí rozprostírající se níže. Můžete zde relaxovat ve stínu starých stromů v útulném altánu, postaveném v 19. století z peněz vděčných lázeňských hostů. Ve městě krásných parků, můžete narazit také například na japonskou zahradu, založenou v 90. letech Japonkou jako místo pro meditaci.

free timePro milovníky aktivního odpočinku, jsou zde vnitřní i venkovní tenisové kurty, golfové hřiště, kde se hrají turnaje evropského významu, malé hřiště na mini-golf, profesionální trenéři s nezbytnými obchody sportovního vybavení.

Jízdárna se nachází v zalesněné oblasti, kde se můžete svézt v přírodě a dýchat čistý vzduch. V Karlových Varech je také dostihové závodiště, kdysi jedno z nejlepších v Rakousku - Uhersku. Během teplejších měsíců se zde pořádají závody.

Můžete si také sjednat výlety s rybařením na soukromých rybnících. Je to domov pro kapra, cejna a štiky. Budou Vám poskytnuty rybářské pruty, návnady. Váš úlovek bude připraven na místěnebo si jej odvezete s sebou.
K dispozici je také otevřená střelnice , která se nachází cca 10 až 12 minut od hotelu, můžete střílet, např. na pohybující se cíl. Zbraně, náboje a terče jsou k dispozici na místě.

free timePřímo v Karlových Varech, v blízkosti areálu je střelnice, kde si můžete vyzkoušet vystřelit z pistole předních ruských a zahraničních výrobců, včetně těch jako "Magnum" 45 kalibru. Náklady na jediný výstřel, v závislosti na ráži a typ náboje jsou 5 až 27 korun, terč cca 10 Kč / 1 ks. Nezapomeňte si vzít svůj cestovní pas.

V létě je Mlýnská kolonáda každý den rozehrávaná Karlovarským symfonickým orchestrem, pořádá různé tance, lidové festivaly, koncerty varhanní hudby. Přináší také docela běžné činnosti, jako je například kongresu evropské aristokracie na konci dubna, sportovní akce. Zajímavá přehlídka v dobových kostýmech se koná při zahájení lázeňské sezóny 2-4, 5. května: Zámecká věž za zvuku fanfár, vítá zakladatele města, Karel IV, který projíždí lázeňským městem na koni za doprovodu rytířů.

Individuální zájezdy a transfery.


Pořádáme transfery ze všech měst a letišť v Schengenu, soukromé výlety do kteréhokoliv města v Evropě.

Soukromá prohlídka - je první úplnou svobodou při výběru místa a času okružního výletu, nemusíte se přizpůsobovat autobusovému cestování podle plánu, takže můžete bezpečně nakupovat nebo posedět v restauraci. V druhé řadě, máte plnou pozornost od průvodců hostitele cesty a ostatních zaměstnanců. Nakonec, individuální výlety - je to mnohdy jediný způsob, jak jet na některá málo známá, ale pro vás osobně atraktivní místa.

free timeNapříklad do Prahy, Berlína, Německa, zemí Beneluxu (Amsterdamu, Bruselu, Lucemburska), Curychu, Bernu, Milánu, Bodamského jezera, Drážďan, Mnichova, Vídně, Paříže (s návštěvou Disneylandu), Veroně, Benátek, bavorsko-rakouských Alp atrakcí Tyrolska, hrady Bavorska (Würzburg, Rothenburg, Neuschwanstein, Hohenschwangau) ...

... a Nakupování v Německu (nákupní výlet do města Weiden, Hof a Bayreuth, Ingolstadt).

Při sestavování trasy budou brány v úvahu všechny vaše preference a přání, k vaší službě jsou nejlepší průvodci, řidiči z povolání a komfortní vozy.

Naší zkušeností je vaše cesta do Evropy bude jak pohodlné tak komfortní. Pouze v tomto případě si budete moci vychutnat krásné kouty Evropy a získat spoustu zážitků.

rezervace+420 773 965 556

wifi