Karlovy Vary - léčba a odpočinek


Karlovy Vary - město pro lidi, kteří ocení klid a pohodu, porozumění krásy, zranitelnost a nenásilnou sílu přírody.

Karlovy Vary - pohádka, jak je zakotvena v architektuře


Karlovy VaryNavštivte naše město udržované parky a zahrady, celé plejády zcela výjimečných pohádkových domů a budov různých architektonických stylů, město kaváren velkých a lákavých obchodů, které jsou nahrazeny majestátními kopce, ponořených v luxusní zeleni. Navštivte nás a zamilujete se do této země navždy.

Je to tady skvělá příležitost, spojit příjemné s užitečným! Ti, kteří potřebují klid a pohodu na dovolenou najdete nádherné pěstěné zahrady a parky s úžasným výhledem na město, galerií, kavárny a restaurace. Pro outdoorové nadšence je možnost se projet na koni, jízda na horském kole, tenis, golf, vychutnat si čerstvý vzduch na horách, procházky podél jedné z mnoha stezek lázeňských lesů.

Karlovy Vary - lázeňské léčby a úžasná dovolená


Léčba v Karlových Varech je založena na třech hlavních komponentech: minerální vodě, čistém horském vzduchu a uvolněné přátelské atmosféře. Léčba v Karlových Varech má blahodárný vliv nejen na tělo, ale i duši. Není divu, že město se stalo oblíbenou místem pro mnoho slavných lidí. Svého času se v Karlových Varech léčil Peter I, Goethe, Chopin, Bach, Beethoven, Paganini, Turgeněv a Liszt. Lázně se dochovala stezka Gogola.
Karlovy Vary
Moderní lázně nabízí úžasnou řadu zájezdů, zábavu, exkurzí a léčebných procedur. Nebudete se tu rozhodně nudit. Opravdoví nadšenci mají možnost vyrazit na výlet do Německa a vidět staré zámky nebo třeba zpívající fontánu v Mariánských Lázních. Četné festivaly jazzu a vážné hudby, opery, filmové festivaly, hudební soutěže potěší rozhodně nejen gurmány. Lázeňská léčba v Karlových Varech zahrnuje pití minerální vody, sedací koupele, lázeňské procedury, masáže. Pro poznávání malebných míst v okolí města vybudováno více než 100 km tras.

Minerální prameny zdraví a dlouhověkost


Lázeňská léčba v Karlových Varech se rozvíjí a zlepšuje, více než 600 let. Podle legendy, první pacient, který navrhl léčbu, byl Karel IV. Zasažen účinností místní minerální vody založil osadu u pramene, z něhož vznikly slavné lázně. V současné době na povrchu vyvěrá dvanáct léčivých pramenů s různou teplotou vody a obsahem oxidu uhličitého. Věděli jste, že, Karlovy Vary, mají velmi neobvyklý pramen číslo 13 - slavný likér Becherovku? Její součástí je karlovovarská voda, 20 druhů bylin a koření. Recept je považován za státní tajemství českého státu.

Zveme vás k příjemnému pobytu Karlových Varů. Vybereme Vám nejlepší program léčby a odpočinku!

Rezervace Výlety Lázeňská léčba

rezervace+420 773 965 556

wifi