Aparthotel Premium VIP třídy


Apartmány Premium (4 apartmány) se nacházejí v samém srdci Karlových Varů, na jedné z nejprestižnějších ulic - Sadová - nedaleko od pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla, 5 minut chůze od termálních pramenů. Hlavní výhodou Sadové ulice (s výjimkou pro její krásu) - pohoda a klid. Apartmány jsou velmi pohodlné a vhodné pro strávení odpočinku i péčí o ty nejnáročnější hosty a pro rodiny s dětmi.

Všechny apartmány jsou plně vybaveny pro bydlení, jsou elegantní, prostorné a pohodlné včetně kvalitního nábytku Apartma Premiumvyrobeného v Itálii. Apartmány jsou vybaveny domácími spotřebiči značky: Miele, Sony. Každý apartmán má velkou LCD TV a TV se satelitním příjmem (ruské, ukrajinské, německé programy), včetně přístupu k internetu WI-FI.

Hostům poskytujeme ručníky, župany a jednorázové pantofle.

Hosté také mají možnost, požádat o vyprání oblečení. Apartmány jsou uklízeny denně.

K dispozici je bazén, vířivka, sauna, relaxační místnost a venkovní terasa. V domě je moderní výtah, připojení k internetu Wi-Fi a parkování před domem na soukromém parkovišti.

Na žádost hosta Vám zařídíme odborné poradenství specialisty včetně dalších lázeňských procedur nezbytných pro zdraví v lázeňském centru Karlových Varů, s nimiž máme dohodu.

Zajišťujeme také transfery na letiště, výlety na hrady a zámky a mnohé jiné turistické atrakce po České republice, stejně jako po Evropě.

Naši hosté se mohou ubytovat v diskrétním prostředí i v pooperačním období. Zajisťujeme také dopravu do kosmetického centra, rozvoz produktů přímo do apartmánu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Apartma Apartma Apartma
3-pokojový apartmán 134 m2 2-pokojový apartmán 114 m2 1-pokojový apartmán 55 m2

rezervace+420 773 965 556

wifi